Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Посвячення нової Каплиці «Святої Родини» в будинку Сестер Францисканок Родини Марії у Бібрці
12:08 Вівторок 0 341
20-06-2017, 12:08

Посвячення нової Каплиці «Святої Родини» в будинку Сестер Францисканок Родини Марії у Бібрці

19 червня 2017 р. в м. Бібрка, в будинку Сестер Францисканок Родини Марії відбулося посвячення нової Каплиці «Святої Родини», яке звершив Архієпископ Мечислав Мокшицький.
Радість цієї події з сестрами даної спільноти розділили: мати Генеральна згромадження Сестер Францисканок Родини Марії Яніна Кєрстан, секретарка генеральна Аліна Роєк, о. Славомир Зіеліньскі OFM Conv, кс. Пробощ Едвард Мацкєвіч SDB, сестри з Самбора та Львівських спільнот а також друзі.
На сьогоднішній день Сестри провадять денну Світлицю для всіх бажаючих і нужденних дітей містечка. Нова Каплиця стане безмірною допомогою в будуванні відносин і відродженні любові в дитячих поранених серцях.
«Ісусе живи серед нас і в нас!»
с. Галина Магдзяк FRM
Джерело - Львівська архідієцезія

По темі:
Де наша домівка? Там, де наша Мати. (Репортаж з Довбиша)
Урочистість Тіла і Крові Христа у Львові
У Києві відбувся ІІ Всеукраїнський З`їзд Лицарів Колумба

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:08 Неділя 0 114 Реколекції для священиків у Замлинні 9–12 вересня 2019 року у мальовничому селі Замлиння Любомльського району, в інтеграційному центрі, директором якого є отець канцлер Ян Бурас, Генеральний Вікарій Луцької дієцезії та настоятель парафії Пресвятої Трійці у Любомлі, відбулися щорічні реколекції для священиків Луцької дієцезії на чолі з єпископом Віталієм Скомаровським, які провів отець Серафим Тишко OCD.