Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Молитва про добре приготування до X Всесвітньої зустрічі сімей
12:00 П'ятниця 0 147
10-06-2022, 12:00

Молитва про добре приготування до X Всесвітньої зустрічі сімей

22-26 червня цього року у Римі відбуватиметься Х Всесвітня зустріч сімей. У програмі також спеціальна програма, що дозволить приєднатись до участі родинам з усіх дієцезій України. Молімося в намірі приготування та проведення цієї зустрічі.  
Небесний Отче, ми стоїмо перед Тобою, щоб прославляти Тебе й дякувати Тобі за чудовий дар сім’ї.

Просимо Тебе за всі сім’ї, освячені таїнством Подружжя. Нехай щодня наново усвідомлюють, яку вони отримали благодать, і як малі домашні Церкви вміють свідчити про Твою присутність і любов, якою Христос обдаровує Церкву.

Просимо Тебе за сім’ї, що переживають труднощі та страждання, пов’язані з хворобою чи іншими обставинами, про які лише Ти знаєш. Підтримай їх і вкажи дорогу святості, на яку Ти їх кличеш, щоб вони могли зазнати Твого безмежного милосердя і знайти нові шляхи для зростання в любові.

Просимо Тебе за дітей і молодь, щоб вони зустріли Тебе та з радістю відповіли на покликання, яке Ти приготував для них.

Просимо за батьків, дідусів і бабусь, щоб вони усвідомлювали, що є знаками Божого батьківства та материнства, піклуючись про тіло і душу дітей, яких Ти їм доручаєш, і даючи досвід братерства, який сім’я може дарувати світові.

Господи, вчини, щоб кожна сім’я могла жити своїм покликанням до святості в Церкві, що є закликом до апостольства та служіння життю і миру, в єдності з нашими священниками, вірними та всіма покликаними у Церкві.

Благослови Всесвітню зустріч сімей. Амінь.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.