Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Запрошуємо на Францисканське паломництво з Житомира до Бердичева
15:44 Понеділок 0 462
2-07-2018, 15:44

Запрошуємо на Францисканське паломництво з Житомира до Бердичева

Сердечно запрошуємо всіх охочих узяти участь у Францисканському паломництві до Бердичева.
Паломництво з Житомира до санктуарію Матері Божої в Бердичеві вирушає 21 липня 2018 року о 6:00. Воно пройде під гаслом «Покликані до святості».

Вартість паломництва – 70 грн, друга особа з сім’ї – 50 грн, третя – безоплатно, четверта отримає подарунок!

Записатися можна в ризниці храму святого Йоана з Дуклі або за номером 097 843 1618 (отець Йоан Гергуш OFM).

Інформація для паломника

1. У паломництві може взяти участь кожен, хто приймає його релігійний характер і буде виконувати духовні й організаційні вимоги. Паломники беруть участь у Месі, моляться, співають релігійні пісні, слухають духовні конференції, ідуть без нарікання.

2. У зв’язку з покутним характером паломництва всім заборонено вживати алкоголь, зокрема пиво, та курити цигарки. Під час паломництва зберігаємо дух радості, а також покути й поваги (поводимося культурно, звертаючись до інших «брате», «сестро», стараємося допомагати одне одному зносити тягар дороги, виконуємо завдання, які нам доручили керівники паломництва). Одягаємося зручно, але скромно, відмовляючись від «крикливої сучасної моди» (ідемо в футболках, а не в майках, рукави футболок мають сягати поза плече, заборонені шорти, лосини, короткі майки).

3. Кожна дитина до 14 років мусить мати індивідуального опікуна. Для молоді від 14 до 18 років опікуном може бути один дорослий на кількох осіб.

4. Речі віддаємо о визначеній годині зранку. До наплічника, який несемо з під час паломництва, потрібно взяти: пляшку з водою, змінні шкарпетки, щось на випадок дощу, пісенник, молитовник і розарій, зручне взуття, головний убір. Потрібно також узяти їжу на обід, яка не зіпсується в дорозі. Воду будуть довозити волонтери паломництва.

5. Крім особистих речей, особи, які постійно вживають певні ліки, мають їх не забути. Додатково кожному паломникові потрібно прихопити 2 звичайні бинти й 1 еластичний.

6. Кожен паломник обов’язково має на шиї помітну хустку.

7. Заборонено смітити під час походу й на зупинках.

Джерело: Київсько-Житомирська дієцезія

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий