Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » 11-річний Назар з України про зустріч з Папою: «Це було дуже цікаво»
09:01 Четвер 0 123
23-06-2022, 09:01

11-річний Назар з України про зустріч з Папою: «Це було дуже цікаво»

Український клас, сформований в італійській початковій школі, прибув разом з ровесниками на зустріч з Папою Франциском. Кілька дітей стали його гостями на борту панорамного автомобіля.
Про це пише Vatican News.


Серед обіймів і рукостискань, якими завершуються середові загальні аудієнції, протягом останніх тижнів зустрічаються також групи українців, які знайшли притулок у Італії, рятуючись від війни. Не стала винятком і зустріч з паломниками в середу, 22 червня 2022 року.

Папа Франциск сам повідомив про те, що в панорамному автомобілі під час проїзду між секторами з паломниками його супроводили діти з України.

Серед дітей, котрі проїхалися із Папою, був також 11-річний Назар Пероган із Чернівців. Хлопчик подарував Франциску малюнок, а той запросив його до авто. «Це було дуже цікаво, люди махали, вітаючи Папу, знімали нас телефонами. Я почувався, наче знаменитість», – розповів Назар, пише видання «Главком»


Римська початкова школа ім. Альберто Кальдоло, розташована неподалік площі Святого Петра, прийняла наприкінці березня двадцятку дітей, що втекли з України, рятуючись від війни. Вдалося сформувати цілий український клас, який отримав можливість продовжити навчання згідно зі шкільною програмою українського Міністерства освіти. Таким чином, війна не стала причиною втратити навчальний рік, як також досвід перебування разом з ровесниками.

Тепер же українські діти разом з новими італьськими друзями прибули до Папи Франциска, якому принесли свої малюнки, які були приготовані під час занять у літньому таборі.
Новини з Ватикану 12:01 Вівторок 0 63 Папа народам ДР Конго та Південного Судану: не дайте викрасти у вас надію У день, коли повинна була розпочатися Апостольська подорож до Демократичної Республіки Конго та Південного Судану, відкладена на пізніше через стан здоров’я Папи Франциска, він вирішив звернутися до мешканців за посередництвом відеопослання.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.