Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Делегації Святого Престолу та Ізраїлю зустрілися у Ватикані
17:34 Четвер 0 420
15-06-2017, 17:34

Делегації Святого Престолу та Ізраїлю зустрілися у Ватикані

Чергова пленарна сесія Постійної двосторонньої робочої комісії між Святим Престолом і Ізраїлем відбулась 13 червня 2017 року в Ватикані.
За її підсумками було опубліковано повідомлення, в якому зазначається, що учасники зустрічі "продовжили переговори за статтею 10 §2 Базової Угоди між Святим Престолом і Державою Ізраїль від 1993р".
Вже протягом кількох десятиліть Святий Престіл і Ізраїль ведуть переговори про укладення Договору, який буде стосуватися юридичного статусу Католицької Церкви і її структур в цій близькосхідній країні, а також економічних, майнових і податкових питань.
Ватиканську делегацію на засіданні Комісії очолював о. Антуан Камільєрі, підсекретар з відносин Святого Престолу з державами, а ізраїльську – Цахі Ханегбі, міністр з регіональної співпраці.
Учасники зустрічі залишилися задоволені прогресом, що був досягнутий в результаті переговорів, які проходили в сердечній атмосфері. "Результати пленарної сесії дають надію на швидке завершення переговорів і підписання документа", - йдеться в спільному комюніке.
В Ізраїлі проживає близько 140 тис. католиків, що становить 2% населення країни. Дипломатичні відносини між Святим Престолом і цією державою були встановлені 15 червня 1994 року. Папа Франциск відвідував її 25 травня 2014 р .
Джерело - Католицький оглядач з посиланням на Радіо Ватикану

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 14:31 Середа 0 78 Луїджі Джуссані – священик, що показав красу християнства «Хто хоча б раз зустрівся з його глибоким, але водночас лагідним поглядом, який пронизував душу, цього ніколи не забуде, але постійно носить це у своєму серці. Це наче бачити Ісуса в цьому погляді. Зараз, як ніколи, в моменти страху та розгубленості нам потрібен цей погляд».