Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
11:57 П'ятниця 0 4 124
5-05-2017, 11:57

Твіти з Богом

Католицький Медіа Центр презентує видання «Твіти з Богом» отця Мішеля Ремері з Нідерландів.
Ця книга про Великий вибух, молитву, Біблію, секс, Хрестові походи, гріх, кар'єру та багато чого іншого! Запитання в книзі - справжні. Протягом року молодь збиралася щотижня в храмі, у якому служив автор неподалік від Амстердаму, щоб обговорити свою віру. Усі теми були відкриті для обговорення, тому отець Мішель написав свою книгу у форматі відвертого діалогу з молодими людьми.


 
Папа Франциск вважає проект "Твіти з Богом" надзвичайно важливим! Ця книжка про суть віри, Бога, Біблію та шляхи, якими Бог налагоджує з нами зв'язок. І вона, реально, може допомогти, якщо ти хочеш зростати у своїй вірі та в стосунках з Ісусом!

Замовити книгу «Твіти з Богом» можна в Католицькому Медіа-Центрі у Києві або за телефоном:  (044) 572 69 86 або 097 965 07 94.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Культура 17:35 Четвер 0 256 Долорес Гарт: Бог більший від Елвіса та Голлівуду Сьогодні розповімо про голлівудську зірку Долорес Гарт, якій заздрили молоді дівчата в усьому світі, бо вона грала в кінофільмах разом з Елвісом Преслі, актрису, що здобула славу, успіх і великі заробітки, знімаючись з найславнішими артистами свого часу, але залишила все, щоби вступити в затворницький монастир. Це історія кінозірки, що вразила світ не скандалами, але своїм рішенням.