Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Щорічна зустріч українських Лицарів Колумба
10:01 П'ятниця 0 379
5-11-2021, 10:01

Щорічна зустріч українських Лицарів Колумба

У неділю, 31 жовтня, в першу річницю беатифікації бл. Майкла Мак Гівні, засновника Лицарів Колумба в парафії св. Михаїла Архангела у Львові-Сихові, архієпископ Мечислав Мокшицький, головний капелан лицарства в Україні очолив урочисту Євхаристію, на якій зібралися члени цього ордену чоловіків мирян із багатьох міст України разом зі своїми дружинами.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.


У своїй проповіді митрополит Львівський, посилаючись на Євангеліє, заохочував до щораз більшої любові Бога, яка веде до того, щоб схилятися з любов’ю над нужденними людьми, до чого і були покликані Лицарі Колумба наприкінці ХІХ століття. Після складення обітниці старанно працювати над братерством, єдністю і служінням ближнім, заслужені лицарі отримали офіцерські звання.


Після того, як вони отримали урочисте благословення на подальшу працю, відбулася братерська зустріч у парафіяльній залі.


Господарем зустрічі стала новостворена Рада Лицарів Колумба із сихівської парафії.


о. Яцек Коцур
Новини з України 09:01 Вівторок 0 85 Перші обіти у Згромадженні сестер святого Йосифа де Сен-Марк 2 липня три новички сестер Святого Йосифа де Сен-Марк, після успішного завершення періоду приготування, стали офіційними членами Конгрегації. Мешко Одріка, Гофрик Юстина та Ханик Божена склали свої перші обіти Господу.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.