Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Лицарі Колумба: курс на Схід України
14:30 Четвер 0 343
19-08-2021, 14:30

Лицарі Колумба: курс на Схід України

У середу 18 серпня 2021 року в Харкові ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії єпископ Павло Гончарук мав зустріч із координатором розвитку Ордену Лицарів Колумба доктором Лєшеком Ваксмундзкі та капеланом Запорізької Ради Лицарів отцем Анрієм Поповим.
На цій зустрічі обговорювалось питання заснування Ради Лицарів Колумба в Харкові та інших парафіях на теренах Харківсько-Запорізької дієцезії.


Під час розмови, доктор Лєшек Ваксмундзкі зауважив, що служіння в лавах Ордену Лицарів Колумба – це гарна нагода для чоловіків послужити спільноті Церкви в потребі для самореалізації як доброго християнина та сім'янина.


Згідно візії блаженного отця Майкла Маꥳвні, засновника Лицарів Колумба, ця спільнота базується на засадах доброчинності, єдності, братерства та патріотизму.

Джерело: Харківсько-Запорізька дієцезія

Новини з України 09:01 Вівторок 0 85 Перші обіти у Згромадженні сестер святого Йосифа де Сен-Марк 2 липня три новички сестер Святого Йосифа де Сен-Марк, після успішного завершення періоду приготування, стали офіційними членами Конгрегації. Мешко Одріка, Гофрик Юстина та Ханик Божена склали свої перші обіти Господу.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.