Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Сьогодні у Львові презентують книгу про батьківщину Ісуса Христа
10:00 Вівторок 0 155
21-06-2022, 10:00

Сьогодні у Львові презентують книгу про батьківщину Ісуса Христа

У вівторок, 21 червня, у каплиці Розена відбудеться презентація одного з найповніших та найґрунтовніших українських видань присвячених культурі, історії, релігії та політичній ситуації Ізраїлю біблійних часів.  
Це одночасно унікальний навчальний посібник для тих, хто вивчає біблійні науки, цікава дослідницька праця для тих, кому цікаве історичне тло діяльності Ісуса Христа, а також вичерпне впровадження в біблійне середовище. Книга містить ілюстрації та карти.

У презентації візьмуть участь: директор Інституту св. Томи Аквінського у Києві о. Петро Балог, та сам автор книги о. Володимир Кусьнеж.

Отець Володимир Кусьнеж, нар. 1965 року, священник Львівської архідієцезії Римсько-католицької Церкви України. Закінчив Люблінський католицький університет та Біблійні студії Католицького університету в Парижі. Отець Володимир викладає біблійні дисципліни в Інституті св. Томи Аквінського в Києві та інших католицьких навчальних закладах України, а також провадить душпастирську працю при парафії.

Презентація запланована на 19:20 (після Святої Меси) у каплиці Розена (вул. Винниченка, 30).
Оголошення 17:00 Четвер 0 252 Реколекції для нескорених Без сумніву, у кожного з нас було багато чудових планів на цьогорічне літо. Жорстка реальність війни змінює багато з них. Однак не здаємося! Життя нескореного народу продовжується! Босі кармеліти запрошують юнаків до участі у чергових реколекціях.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.