Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа подякував авторам роздумів на цьогорічну Хресну дорогу
13:30 П'ятниця 0 178
10-04-2020, 13:30

Папа подякував авторам роздумів на цьогорічну Хресну дорогу

Слово Святішого Отця прозвучало в ефірі радіомережі «Rtl».
Про це повідомляє Vatican News.

«Дякую за те, що розділили зі мною частину своєї історії», – сказав Папа Франциск, звертаючись за посередництвом радіоефіру до «дорогих друзів» з парафії «Due Palazzi» в Падуї, що приготували цьогорічні роздуми на Хресну дорогу.

«Due Palazzi» – це пенітенціарний заклад, спільнота якого під проводом капелана отця Марко Поцци зібрала свої свідчення, які ввечері, 10 квітня 2020 року, прозвучать на ввесь світ з площі Святого Петра у Ватикані. Роздуми до 14 зупинок Хресної дороги, імена яких не розголошуються, приготували як в’язні, так і представники їхніх родин, пенітенціарної служби, волонтерства, постраждалих від злочину.

«Бог розповідає про Себе та промовляє до нас всередині історії, Він запрошує нас до уважного та милосердного слухання, – сказав Святіший Отець, звертаючись до в’язничної спільноти. – Хочу подякувати вам також за те, що ви розсіяли свої імена не в мірі анонімності, але багатьох людей, пов’язаних з тюремним світом. Таким чином, під час Хресної дороги ви представите свою історію всім тим, які в усьому світі поділяють таку ж ситуацію. Приносить втіху читати історію, в якій знайшли місце не лише історії ув’язнених людей, але всіх тих, які віддають своє життя світові в’язниці. Разом все можливо. Разом!», – наголосив Папа, прохаючи про молитву.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:25 Понеділок 0 67 Папа про шлях до єдності: з вдячністю за минуле та з вірою у майбутнє З нагоди 25-річчя енцикліки «Ut unum sint» Глава Католицької Церкви написав листа до очільника ватиканського екуменічного відомства, в якому нагадує про те, що творцем «єдності в різноманітності» є Святий Дух.