Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Позачергове відео з молитовним наміром: Молімося за світ!
09:06 Середа 0 217
25-03-2020, 09:06

Позачергове відео з молитовним наміром: Молімося за світ!

У спеціальному випуску «Відео Папи» Всесвітньої мережі молитви в наміреннях Папи Святіший Отець закликає молитися за хворих і страждаючих, дякуючи всім, хто підносить молитву в цей непростий час.
Про це повідомляє Vatican News.Всесвітня мережа молитви в наміреннях Папи, відома також як «Апостольство молитви», що кожного місяця готує відеоролик, в якому Святіший Отець представляє молитовний намір, приготувала разом з Наступником святого Петра спеціальний випуск, присвячений ситуації, яку переживає світ у зв’язку з пандемією Covid-19.

«Усі разом молімося за хворих, за людей, які страждають», – закликає Папа Франциск, проказуючи стародавню молитву про заступництво Пречистої Діви Марії: «Під Твій захист прибігаємо, Пресвята Богородице. Благаннями нашими не погорди у випробуваннях наших, але від усяких небезпек нас визволи, Діво преславна і благословенна».

Звернення Святішого Отця звершується подякою «всім християнам, всім людям доброї волі, які моляться в цей період, всі разом, якою б не була релігійна традиція, до якої вони належать».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:23 Субота 0 131 Отець Канталамесса: Діва Марія – вчителька Божих доріг Тема четвертої проповіді отця Раньєро Канталамесси, проповідника Папського Дому, записаної в каплиці Redemptoris Mater ватиканського Апостольського палацу з нагоди Великого Посту, також була присвячена Пречистій Діві Марії, Яка є Матір’ю Церкви та Матір’ю всіх християн.