Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Покутне паломництво єпископату України до Бердичева
11:55 Середа 0 1 182
25-03-2020, 11:55

Покутне паломництво єпископату України до Бердичева

У середу, 25 березня, єпископи Римсько-Католицької Церкви в Україні зібралися у Санктуарії Матері Божої Бердичівської аби у цей непростий час огорнути Україну молитвою.  
У коментарі для Vatican News архієпископ Мечислав Мокшицький розповів: «В цей трудний час для цілого світу і для нашої Церкви ми Єпископи Римо-Католицької Церкви в Україні удаємося до нашого Національного санктуарію в Бердичеві в цьому покутному паломництві, щоби випрошувати у Божої Матері милосердя і щоби Вона врятувала нашу Батьківщину Україну від цього мору, цієї хвороби. Щоби ми могли повернутися до щоденного життя в здоров’ї та в радості».

Цей час перед у Всеукраїнському санктуарії єпископи проведуть на адорації Пресвятих Дарів, співаючи Гіркі жалі, молячись Коронку до Божого милосердя та молебень Хресної дороги, "бо це такі молитви, які здатні випросити нам Божий мир і спокій у серці та здоров’я для усіх вірних нашої Церкви», – підкреслив митрополит Мечислав Мокшицький.

Нагадуємо, 25 березня з ініціативи Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій оголошений Днем молитви та посту в намірах України. 

Фото: архів КМЦ

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий