Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » "Отче наш" в Апостольському палаці у Ватикані
13:34 Середа 0 178
25-03-2020, 13:34

"Отче наш" в Апостольському палаці у Ватикані

Опівдні, 25 березня 2020 р., єднаючись з усім християнським світом, що відгукнувся на його запрошення, Глава Католицької Церкви помолився «Отче наш». 
 Про це пише Vatican News.

На початку прямої трансляції, що велася з робочого кабінету в «Апостольському палаці», Папа Франциск сказав: «Як сповнені довіри діти, звертаємося до Отця. Ми це робимо кожного дня, неодноразово протягом дня, але в цю хвилину хочемо випрошувати милосердя для людства, що переживає суворе випробування пандемією коронавірусу. Робимо це разом, християни кожної Церкви та Спільноти, кожної традиції, кожного віку, мови та національності. Молімося за хворих і за їхні родини, за медпрацівників і тих, хто їм допомагає, за владу, органи правопорядку та волонтерів, за священослужителів наших спільнот».

Святіший Отець зауважив, що чимало християн сьогодні святкують втілення Слова в лоні Пречистої Діви Марії, Яка Своїм «так» відобразила «так» Божого Сина. «Також і ми з повним довір’ям вручаємося в Божі руки й одним серцем й однією душею молимося», – сказав він, молячись «Отче наш» латинською мовою.


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий