Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Англія віддасться під захист Діви Марії
14:40 Середа 0 850
25-03-2020, 14:40

Англія віддасться під захист Діви Марії

29 березня мешканці Англії та Уельсу віддадуться Марії, просячи про навернення і нову євангелізацію цієї землі. Перед обличчям боротьби з пандемією коронавірусу акт віддання під опіку Матері Христа набирає особливого значення. Духовні приготування до цієї події тривають протягом двох років.
Про це пише Vatican News.

Єпископат Англії та Уельсу запевняє, що віддання під опіку точно відбудеться. Хоч пандемія унеможливлює здійснення цього акту в храмі, все ж залишаємось з Христом і духовно єднаємось одне з одним. Тому особисте віддання себе Марії можна буде здійснити у кожному місці, індивідуально і в родині, разом зі священиками, які у цей час будуть молитися в храмах і катедрах.

Католицька Церква в Англії підкреслює, що акт віддання буде чимось більшим, ніж тільки релігійною церемонією. Оскільки до нього приєднається достатньо велика кількість людей, може здійснити великий духовний вплив на ці землі.

Як підкреслюють у Санктуарії Матері Божої у Уелсінгем, Англія була вирвана зі своєї давньої католицької віри Генріхом VIII у часи Реформації, і ще не виконала свого католицького призначення.

Фігура Богородиці у Санктуарії в Уелсінгем, Crux

Існують передбачення кількох святих, які говорять про те, що Англія відіграє значну роль у Церкві, а її віддання Марії принесе велике відновлення. Святий Йоан Марія Віанней передбачав, що Церква в Англії віднайде свій давній блиск. У свою чергу, святий Домінік Савіо у 1856 році просив св. Йоана Боско переказати Папі Пію ІХ, що "Бог готує великий тріумф для Церкви на тих теренах". Домінік пояснював о. Боско, що мав видіння, у якому бачив рівнину в імлі та почув голос, який говорив: "Це - Англія". Потім побачив постать, що наближалась у понтифікальних шатах, і тримала у долоні великий палаючий смолоскип, і знову почув голос: "Цей смолоскип - це католицька віра, яка має освітити Англію".

Вперше Англія була віддана Марії наприкінці XIV ст. Перед обличчям потужних політичних заворушень король Річард ІІ віддав цю землю під захист Матері Христа. Тоді Англію називали "приданим Марії".

Зображення: Фігура Діви Марії з Санктуарію у Crux


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий