Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Коляда з Польщі для архієпископа Мечислава Мокшицького
15:01 П'ятниця 0 838
29-12-2017, 15:01

Коляда з Польщі для архієпископа Мечислава Мокшицького

Увечері 28 грудня до Митрополичої Курії завітали учасники духового оркестру і молодіжної народної капели з Ґродзіска Дольного з Польщі, щоб виступити з різдвяним концертом для архієпископа Мечислава Мокшицького.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Заснований понад сто років тому сільський духовий оркестр – лауреат численних нагород і учасник багатьох фестивалів. Одним із перших в околиці став супроводжувати літургії. На запрошення архієпископа Мечислава Мокшицького супроводив музикою кілька духовних урочистостей у Львові.

27 грудня митці з Ґродзіска Дольного виступили з концертом у Митрополичій базиліці у Львові.

На концерті в Курії були присутні Генеральний вікарій Львівської архідієцезії о. інфулат Юзеф Павлічек, директор релігійної місії «Карітас Спес» Львівської архідієцезії о. В’ячеслав Дорош, гості зі Швейцарії та Польщі.

Архієпископ Мечислав Мокшицький подякував музикантам і їхньому диригенту Якубові Маґоню за концерти та вручив кожному різдвяний дарунок.

Після молитви в каплиці гості в супроводі архієпископа Мечислава Мокшицького побували в його бібліотеці, а потім разом повечеряли.

Костянтин Чавага

За темою:
Концерт колядок із Польщі у Митрополичій базиліці Львова
Урочистість Різдва Господнього в Митрополичій базиліці Львова
Відкриття й освячення дитячого будинку сімейного типу у Пнікуті на Львівщині

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 15:10 Четвер 0 94 Екуменічний Молебень за єдність християн у Львові 22 січня 2020 року, у Гарнізонному храмі святих Апостолів Петра і Павла, відбулась екуменічна молитва за єдність всіх християн. У екуменічному молебні взяли участь представники духовенства Львова.