Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Колумбійський єпископат роздумує про душпастирство примирення в істині
17:08 Середа 0 128
5-07-2017, 17:08

Колумбійський єпископат роздумує про душпастирство примирення в істині

Візит Папи Франциска та необхідність узятися до душпастирства істини, яке вестиме до примирення народу, – це були два центральні питання, на яких спинився архієпископ Луїс Кастро Кіроґа, президент Конференції єпископів Колумбії, у доповіді, прочитаній на відкритті пленарної зустрічі Конференції.
Зустріч триватиме з 4 до 7 липня 2017 року в колумбійській столиці Боґоті. Єпископат розгляне теми, зазначені архієпископом, й обере провідників на наступне триріччя.
«Постать Наступника святого Петра слід сприймати не з огляду на походження чи мову, а зважаючи на його харизму та вклад у життя Церкви», – наголосив ієрарх, заохочуючи співбратів-єпископів приготуватися до слухання його слів, що завжди мають «тональність близькості».
Архієпископ Кастро Кіроґа закликав єпископат розвивати душпастирство істини, ґрунтоване на пошуку єдності попри відмінності. Таке душпастирство не дозволить виникнути ілюзії, що саме ми – носії істини в останній інстанції. «Необхідно позбутися будь-якого типу ідеологічної чи духовної зарозумілості, щоб могти вислухати ближнього з його багажем правди й будувати в такий спосіб сопричастя в істині», – підкреслив він.
На думку ієрарха, саме «впертість колумбійців жити власною "правдою", не слухаючи думки інших», призвела до поляризації у процесі примирення у країні, і ця атмосфера заторкнула і єпископат. «Ми потребуємо Святого Духа, аби Він скерував нас до повноти істини шляхом діалогу, в якому кожен має змогу запропонувати крихти істини, які, зібрані разом, приведуть до примирення», – зазначив архієпископ.
Джерело - Радіо Ватикану

По темі:
«Церква в плюралістичній Європі». Зустріч Секретарів європейських єпископатів
Ірландські єпископи: в країні вороже ставляться до Церкви
Єпископи Панами розповіли Папі про приготування до Всесвітнього Дня Молоді 2019

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 16:35 Вівторок 0 50 У Болівії розпочався V Американський місіонерський конгрес У Санта-Круз-де-ла-Сьєрра в Болівії розпочався V Американський місіонерський конгрес на тему «Америка на місії, Євангеліє – це радість». Участь у ньому бере кардинал Фернандо Філоні, спеціальний посланець Папи Франциска. Конгрес триватиме від 9 до 14 липня 2018 року.