Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Путівник для родин військових, які перебувають у зоні бойових дій
18:00 Субота 0 161
18-06-2022, 18:00

Путівник для родин військових, які перебувають у зоні бойових дій

Від моменту повномасштабного вторгнення Росії в Україну щораз більше родин знає, що це значить, коли брат, син, тато на фронті. У нас виникає багато питань, на які відповіді вже є, вони підготовані фахівцями та практиками.  
Основне завдання книги «Любити, жити і чекати» авторства  зорієнтувати членів родини як підготовитись до відрядження військового в зону бойових дій, що може допомогти під час роз’єднання та як підготовуватись до повернення вашого військового додому.

Автори:

Галина Циганенко — психолог, к. психолог. н., старший науковий співробітник Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, член правління Асоціації політичних психологів України.

Отець Руслан П’яста — священик, голова Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я.

Наталія Дідик — психолог, науковий співробітник Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, керівник ГО «Жіноча сила України».

Окремий розділ присвячений питанням збереження психічного здоров’я родини військового. Там знайдете багато корисного про гнів та його саморегуляцію, дізнаєтеся, які стосунки токсичні, як бути, коли є зловживання алкоголем, як реагують діти різного віку на відсутність тата чи мами, як діяти, коли проявляються наслідки контузії.

Книга призначена для військових та членів їхніх родин, фахівців сфери охорони психічного здоров’я, психотерапевтів, психологів, соціальних працівників.

Завантажити книгу можна за посиланням

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.