Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Допомога Папи для Філіппін та мігрантів на кордоні між Польщею та Білоруссю
18:01 Вівторок 0 263
18-01-2022, 18:01

Допомога Папи для Філіппін та мігрантів на кордоні між Польщею та Білоруссю

Через Дикастерію служіння цілісному людському розвитку Папа Франциск надіслав грошову допомогу мешканцям Філіппін, що постраждали від тайфуну «Рай», а також мігрантам, що потрапили у скрутне становище на кордоні між Білоруссю та Польщею.
Про це пише Vatican News.

У вівторок, 18 січня 2022 року Дикастерії служіння цілісному людському розвитку опублікувала комюніке, в якому повідомляється про те, що Папа Франциск надіслав через це відомство грошову допомогу сумою 100 тисяч євро постраждалим від тайфуну «Рай», який з надзвичайною силою вразив Філіппіни у грудні 2021 року. За даними ООН, це стихійне лихо охопило приблизно 8 мільйонів людей у 11 регіонах країни, завдавши також значної матеріальної шкоди.

У співпраці з Апостольською Нунціатурою на Філіппінах ця сума буде надіслана місцевій Церкві та призначена дієцезіям, що найбільше постраждали від лиха, і спрямована на підтримку найбільш потребуючих. Ця допомога, як зазначається в комюніке, є свідченням духовної близькості Святішого Отця до постраждалих людей і місцевостей, яку він виразив після недільної молитви «Ангел Господній» 19 грудня 2021 р., закликаючи всіх вірних молитися за філіппінський народ. До допомоги постраждалому населенню доучилися також єпископати різних країн та численні благодійні організації.

Крім того, Дикастерія служіння цілісному людському розвитку повідомляє, що Святіший Отець вирішив також надіслати грошову допомогу в розмірі 100 тисяч євро на підтримку мігрантів, що перебувають на кордоні між Польщею та Білоруссю, а також для «Карітас Польщі», що сприяє подоланню міграційної кризи на кордоні між цими двома країнами.
Новини з Ватикану 13:20 Неділя 0 157 Папа: нехай же нові святі спонукають до діалогу та шукання миру Наприкінці Святої Меси, під час якої десять блаженних були зараховані до лику святих Католицької Церкви, Папа Франциск побажав, аби ці нові святі натхнули провідників народів до рішень на користь миру.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.