Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Стартував набір до Школи душпастирів молоді
14:01 Четвер 0 468
18-03-2021, 14:01

Стартував набір до Школи душпастирів молоді

Школа душпастирів молоді – це плід Комісії у справах душпастирства молоді при Конференції Єпископату Римсько-Католицької Церкви в Україні.
Ціллю цієї Школи є допомагати дієцезіям, парафіям, Орденам та монашим згромадженням, а також молодіжним групам РКЦ в Україні в піднесенні якості, вже провадженого через них душпастирства молоді.

Такі формаційні зустрічі є дуже важливими, адже добре розуміємо, що часто у праці з молоддю бракує фахового підходу до цього душпастирства. Тим більше, що сьогоднішня молодь, навіть якщо вона ніколи цього не визнає, чекає і потребує таких людей, які будуть її супроводжувати у правильному напрямку.

Учасниками Школи є священики, богопосвячені особи та аніматори молоді. Одним словом, особи, котрі призначені, налаштовані та готові до праці в молодіжному секторі. Тому організовуючи навчання та тренінги для них, надіємося, що душпастирі молоді зможуть удосконалити свої вміння та знання.

Формат Школи – це однорічний цикл, котрий ділиться на три етапи, тобто 3 з’їзди в рік, котрі організовуються весною, осінню та зимою.
Звичайно, перш, ніж щось подібне організувати, є дуже важливим знайти компетентних осіб і фахівців з проведення навчання та тренінгів для душпастирів молоді. Тому ми запрошуємо доповідачів, котрі постійно працюють або працювали у сфері душпастирства молоді та добре знають і розуміють сучасну молодь, їхні проблеми, а також їхні прагнення.

Сердечно запрошуємо та чекаємо на нашій Школі душпастирів молоді!

Кошт участі 2200 гривень.

Увага! Кількість місць обмежена. Для реєстрації потрібно заповнити анкету https://forms.gle/xM7CKiykX1dURZ6FA і вислати її за цією адресою - juvanima@ukr.net

За будь якою інформацією звертайтесь за номером телефону 0671210626 - о. Юстин.
Оголошення 12:00 П'ятниця 0 183 Трансляції Пасхального Тридення з Ватикану та Києва За трансляціями з Ватикану та Києва можна слідкувати через інтернет та соціальні мережі. Для тих, хто не має доступу до інтернету, основні богослужіння транслюватимуть два загальноукраїнські канали.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.