Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Братерське єднання у молитві
11:15 Неділя 0 739
12-07-2020, 11:15

Братерське єднання у молитві

11 липня 2020 року у Павлівці (колишня назва Порицьку) відбувся поминальний молебень за полеглих у 1943 р. — мешканців цієї місцевості та всі жерти на Волині під час Другої світової війни.
Про це повідомляє Луцька дієцезія

Цього разу відзначення цієї сумної дати, було обмежене щодо кількості учасників, чимало осіб однак єдналось в цей час духовно в молитві. Спільна молитва об’єднує всіх тих, хто вшановує загиблих і запрошує шанувати ближнього котрий є поруч.


Очолив поминальний молебень єпископ Броніслав Бернадцький, якого запросив ординарій Луцької дієцезії єпископ Віталій Скомаровський, а також був присутній єпископ Матфей з Православної Церкви України, отець канонік Лех Броніслав Кошляга, декан луцького деканату та канцлер Управління Луцької дієцезії отець канонік Павло Хом’як.


Прийняли участь також представники дипломатичного корпусу: Бартош Ціхоцкі, надзвичайний і повноважний Посол Республіки Польщі в Україні, Вєслав Мазур, генеральний Консул Республіки Польща в Луцьку. Державні органи влади на цій події представляв — Андрій Сапожник голова Павлівської сільської ради.


Молебень розпочався біля памятника, який відкривали два президенти України та Польщі (11 липня 2003 року). Опісля спільної молитви від памятника відбулася хода до старого кладовища, де відбулася спільна молитва за всі жертви Другої світової війни. На завершення відбулося покладання квітів та запалених лампадок.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.