Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Кривий Ріг – Перше Причастя
16:52 Вівторок 0 549
6-06-2017, 16:52

Кривий Ріг – Перше Причастя

У неділю, 21 травня, семеро дітей з нашої парафії вперше приступили до Таїнства Євхаристії.
А напередодні Аня, Діана, Роман, Влада, Анастасія, Марія і Кароліна також вперше схилили коліна при сповідальниці, щоб зустрітися з Богом в Таїнстві Покути та Поєднання.
Перше Причастя – це така подія, до якої діти готувалися впродовж усього року, а тому вони були повні емоцій, очікуючи на прийняття Господа Ісуса в своє серце. Урочистості розпочалися перед церквою, де отець настоятель привітав та благословив усіх дітей. А потім своє благословення дали їм і батьки.
Усе святкування відбулося в надзвичайно піднесеній та радісній атмосфері. На закінчення діти клякнули біля ніг Матері Божої, та вручили Їй себе та своїх близьких.Джерело - Місіонери Салетини

По темі:
У Києві відкриється Х Екуменічний соціальний тиждень
Нове прочитання давніх піснеспівів: концерт сучасної духовної музики в Києві
Боярка: Святий Дух приходить і в маленькі парафії

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:32 Середа 0 75 Місійний місяць: паломництво з Казахстану слідами блаженного отця Владислава Буковинського у Луцьку 14 жовтня у Луцьку гостювала група паломників з Казахстану на чолі з отцем Кастітісом Казимиром Шульчусом та сестрами зі Згромадження Матері Божої Неустанної Допомоги та Згромадження Святого Павла. Паломники прибули з Алматинської дієцезії та Архідієцезії в Астані.