У середу 9 березня Закарпаття відвідав кардинал Майкл Черні, спеціальний представник Ватикану у справах благодійної допомоги жертвам війни Росії проти України.
Про це повідомляє Мукачівська дієцезія.Його Еміненція зустрівся з єпископами, духовенством Закарпаття та представниками влади. Участь у зустрічі взяв і Апостольський Адміністратор Мукачівської дієцезії єпископ Микола Лучок ОР та президент Caritas-Spes Україна о. Петро Жарковський.

Кожен з єпископів і представників спільнот поділилися власним досвідом: як болісним, пов’язаними з війною, так і силою взаємодопомоги, яку досвідчуємо на всіх рівнях.

Єпископи звернулись до кардинала Майкла Черні з проханням, щоб Папа теж витривало робив все від нього залежне, для припинення цієї війни.
Кардинал Черні передав благословення від Святішого Отця Папи Франциска та наголосив: «Україну підтримує весь християнський світ та молиться за припинення війни».

Тиждень молитов про захист життя У час війни, ми як ніколи раніше, розуміємо ціну людського життя. Ми здригаємося, коли чуємо, а іноді теж бачимо, як людина може вбивати іншу людину. Наше серце кричить:«Ні - смерті невинних!».
Архієпископ Мокшицький: Несемо допомогу всюди, де тільки можемо
Кардинал Черні в Україні: Папа передає українцям молитву, обійми і надію
Урочистість святого Йосифа у Львівській семінарії
Новини з України Допомога Лицарів Колумба для Києва Антикризовий штаб Львівської архідієцезії на чолі з єпископом-помічником Едвардом Кавою у співпраці з Орденом Лицарів Колумба, місією «Карітас-Спес» Львівської архідієцезії та Фондом «Даймо надію» продовжують активно працювати над забезпеченням гуманітарною допомогою осіб постраждалих від воєнних дій – як біженців, так і тих, що не змогли виїхати з охоплених активними воєнними діями територій.
