Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Серце архідієцезії, серце парафії
12:00 Вівторок 0 430
9-03-2021, 12:00

Серце архідієцезії, серце парафії

Саме «серцем» для львівської локальної Церкви стане монастир сестер бенедиктинок у Солонці, що невдовзі буде посвячений. 
Львівська парафія св. Йоана Павла ІІ отримала надзвичайний дар, життєво важливе місце – контемплятивний монастир. Св. Тереза від Дитяти Ісуса, кармелітка, порівняла своє споглядальне покликання із биттям серця, що оживляє все Тіло Церкви. Звідси бажання єпископів скеровані на те, щоби у дієцезіях були споглядальні монастирі, місце постійної молитви та джерело духовності і апостольської сили.


У Львівській архідієцезії це серце створюється при брамі Львова, у Солонці на терені парафії св. Йоана Павла ІІ, лише за 4 кілометри від парафіяльного храму. Ще один храм буде збагачувати духовність парафіян, а згодом і всієї архідіецезії, усіх, які прагнуть тиші у молитві та духовного оновлення.


Відповідаючи на цей дар із ентузіазмом та вдячністю, парафіяни приєднались до прибирання храму та монастирських кімнат, готуючи монастир до урочистого освячення. Дотримуючись бенедиктинської традиції, після праці, парафіяни помолились Літургію Годин. Цю молитву продовжуватимуть сестри бенедиктинки та парафіяни, які будуть сюди прибувати. Усі чекають, коли гарні кімнати монастиря наповняться молитвою та працею сестер. 


Отець Григорій Драус
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.