Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск: захистити невинне серце дитини
16:16 Субота 0 733
17-08-2019, 16:16

Папа Франциск: захистити невинне серце дитини

Відеозверненням Папи розпочалась церемонія відкриття в Чилі осередку протидії зловживанням неповнолітніми, в якому він дякує за створення цієї структури та закликає зробити все можливе, щоб захистити невинні дитячі серця.
Про це повідомляють Новини Ватикану.

Осередок запобігання зловживанням неповнолітніми в Чилі, що має назву Fundación Cuida - (Фундація Турбота), створений завдяки співпраці між Католицьким Університетом Чилі та «Фондом довіри», що заснований жертвами зловживань з боку колишніх служителів Церкви.

Дбати з ніжністю

У відеопосланні, надісланому архиєпископові Селестіно Аосу, Апостольському Адміністраторові архидієцезії Сантьяґо-де-Чилі, що є Великим Канцлером Католицького університету, Святіший Отець сказав:

“Хочу бути присутнім у цей день, коли остаточно реалізується Fundación Cuida, що займається не тільки різними поточними проблемами та запобіганням зловживаннями, але й проведенням досліджень та розробкою стратегій порятунку дедалі більшої кількості неповнолітніх від усього, що є виразом зловживань, різних форм маніпуляцій, усього того, що якимось чином руйнує їхні серця. За допомогою різних допоміжних наук, які будуть тут використовуватись, ви будете дбати про дитячі серця, про серця неповнолітніх, захищати серця дітей… Дбайте про них з ніжністю”.

Папа Франциск закінчив своє відеопослання подякою установам, які співпрацювали в створенні та реалізаціїцього осередку, особливо архиєпископу Селестіно за відкритість до проведення таких ініціатив.

Осередок протидії зловживаннями

Церемонія відкриття осередку протидії зловживанням неповнолітніми в Чилі відбулась 14 серпня ц.р. Fundación Cuida - (Фундація Турбота)– це академічна установа, метою якої є проведення наукових досліджень, розробка стратегій та засобів для запобігання зловживанням і конкретних дій у цьому напрямку. В його склад входять вчені та фахівці з різних галузей, які проводитимуть детальні дослідження стосовно запобігання зловживанням неповнолітніми.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.