Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Черкаська спільнота вірних зустрілась зі своїм Пастирем
15:27 Понеділок 0 528
7-08-2017, 15:27

Черкаська спільнота вірних зустрілась зі своїм Пастирем

Місто Черкаси - обласний центр, промисловий центр Центрального економічного району, значний культурний та освітній осередок. Але це також єдиний обласний центр, в якому немає католицької святині.
26 квітня 1997 року єпископ Ян Пурвінський утворив там парафію Благовіщення Пресвятої Діви Марії. Від 1998 року католицька спільнота збирається в будинку, який був адаптований тимчасово. Так триває до сьогодні. Це єдина католицька каплиця в радіусі майже 150 км.Спільнота прихожан є невеликою. 30 липня на зустріч з ними приїхав єпископ Віталій Кривицький.Спільна Свята Меса, зустрічі та розмови з настоятелем о. Леоном Ліпецьким та прихожанами. Це все відбувається для того, щоб незважаючи на відстань та невелику кількість людей, проблеми з будовою власного храму, всі вони могли стати ближчими та укріпились духовно.Для того, щоб робити великі справи - потрібно багато сили, живої віри та довіри Всемогутньому, для якого немає неможливих речей.Джерело: Київсько-Житомирська дієцезія
По темі:
Візит єпископа Віталія Кривицького у сестер Матері Терези з Калькути
25-річчя парафії св. Анни в Малині
Пара країни в русі «Світло-Життя» стала батьками священика

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 13:02 Середа 0 179 Духовні вправи для священиків Львівської архідієцезії 18 лютого в каплиці Реколекційного будинку в Брюховичах архієпископ Мечислав Мокшицький очолив Святу Месу священиків Львівської архідієцезії, котрі зібралися там на трьохденні духовні науки.