Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Століття Римських Пап миру в періоди війни
15:00 Четвер 0 98
23-06-2022, 15:00

Століття Римських Пап миру в періоди війни

У Римі відбувся симпозіум, присвячений навчанню Римських Понтифіків під час конфліктів ХХ-ХХІ століть.
Про це пише Vatican News.

Від слів «даремне кровопролиття» Бенедикта XV до слів «Війна – це божевілля» Папи Франциска проминуло трохи більше ста років, але набагато менше, якщо йдеться про послідовність навчання: кожна війна є варварством проти людини і проти Бога. І в наш час, коли ракети та снаряди вибухають в Україні, симпозіум у Римі, що відбувався в другій половині дня 22 червня 2022 р., мав намір висвітлити те, як ці сто років переживали Римські Папи, змушені, навіть якщо цього не хотіли, рахуватися з війнами, стаючи на бік миру та примирення.

«Папи за мир у період війни. Від Бенедикта XV та Пія ХІІ до Франциска» – симпозіум на таку тему організував «Комітет Папи Пачеллі – Асоціація Пія ХІІ» з нагоди публікації книжки Папи Франциска «Проти війни. Мужність будувати мир». Серед доповідачів був Префект Верховного Трибуналу Апостольської Сигнатури кардинал Домінік Мамберті, який від 2006 по 2014 рік очолював Відділ у справах стосунків Святого Престолу з державами, директор історичного архіву Державного Секретаріату Святого Престолу Йохан Іккс, який представив перші історіографічні підсумки після відкриття для дослідників архівів періоду понтифікату Пія ХІІ, а також Редакційний директор Дикастерії в справах комунікації Андреа Торніеллі з доповіддю на тему «Євангельський реалізм: рації миру у виступах Папи Франциска».
Новини з Ватикану 12:01 Вівторок 0 63 Папа народам ДР Конго та Південного Судану: не дайте викрасти у вас надію У день, коли повинна була розпочатися Апостольська подорож до Демократичної Республіки Конго та Південного Судану, відкладена на пізніше через стан здоров’я Папи Франциска, він вирішив звернутися до мешканців за посередництвом відеопослання.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.