Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Приєднуйся до Батальйону «Misericordia»
18:30 Середа 0 335
6-04-2022, 18:30

Приєднуйся до Батальйону «Misericordia»

Капуцин брат Сергій Воронюк заохочує вірян та всіх людей доброї волі приєднатись до молитовної ініціативи.  
«БУЧА» – слово, яке тепер буде в усіх підручниках історії. Слово, яке символізуватиме звірства орди варварів. Слово, яке вже завжди болітиме! Слово-рана, яке тепер знає увесь світ. Буча, Ірпінь, Гостомель, Мотижин … Сумно, лячно, безмовно, жахливо… Земне життя жертв з цих міст закінчилось. Ні, обірвалось. Ні, було брутально обірване! І питаємо: а що ми?

Британія оголосила про нові поставки зброї в Україну (зокрема артилерії, яка має допомогти деблокувати та звільнити Маріуполь, місто-мученик). Польща в останніх днях організувала найбільший гуманітарний конвой для України. Конвой, якого до цього часу не було – 120 вагонів, тобто 1500 тонн гуманітарної допомоги. Через захід України до всіх регіонів прямує їжа, одяг, речі першої необхідності, захисні засоби …

А чи можемо чимось допомогти людям, закатованим у Бучі?

Далеко? Пізно? І як?

Добре відомій польській черниці, сестрі Фаустині Ковальській, через яку Господь пригадав усьому світу правду про Своє безмежне милосердя, сам Ісус одного разу сказав, що якщо при якійсь помираючій людині буде відмовлятись молитва Коронкою (Вервицею, Вінцем) до Божого Милосердя, то така молитва допоможе цій людині осягнути Небо.

Наші Земляки, яких закатували в Бучі, Ірпені, Гостомелі, Мотижині вже померли, але ж Господь живе у Вічності, поза часом. Вірю, що нашою молитвою можемо допомогти нашим Сестрам і Братам осягнути Небо! Можемо помолитись Коронкою до Божого Милосердя за кожного та кожну з них. Не знаємо і неможливо нам уявити з чим у серці та на вустах помирали наші Земляки, але завжди можемо віддати їх у Милосердні руки Небесного Тата.

Тому Батальйон «Misericordia» запрошує приєднатись до «збору духовно-молитовної допомоги» нашим померлим Землякам на їхню дорогу до Дому Отця. Зберімо 500 Коронок до Божого Милосердя (приблизно про стільки закатованих невинних жертв на Київщині зараз говориться). Збиратимемо цю «допомогу» протягом тижня. Щоб приєднатись треба помолитись принаймні один раз Коронкою до Божого милосердя за Брата або Сестру померлого на Київщині від рук окупантів в часі битви за Київ (Бог знатиме за кого саме ця молитва, ми дізнаємось про це по ту сторону життя). Отже, одна Коронка до Божого Милосердя за одну особу закатовану там, просячи про вічний відпочинок у Небі для неї. В день молимось не більше однієї такої молитви, щоб не робити з молитви «конвеєр» , бо не про це нам йдеться, правда?

Ті, хто включається до збору молитовно-духовної допомоги напишіть в коментарях (коментарі лишайте тут (Facebook) або тут (Instagram) скільки молитов хочете залишити в нашому духовно-молитовному гумконвої. Напишіть цифру від 1 до 7, адже «збиратимемо допомогу» протягом тижня.

Через тиждень підсумуємо.

Милосердний Господи, прийми наших замордованих Сестер і Братів у Свої обійми!


Коронка до Божого милосердя 

Початок:
Отче наш... Радуйся, Маріє... Вірую в Бога...

На великих зернятках:
Предвічний Отче, жертвуємо Тобі Тіло і Кров, душу і божественність возлюбленого Сина Твого, Господа нашого, Ісуса Христа.
На ублагання за гріхи наші і усього світу.

На малих зернятках:
Заради Його тяжких страждань
будь милосердним до нас і усього світу.

Закінчення:
Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний! Помилуй нас і весь світ (тричі).
О Крове і водо, що витекли із Серця Ісусового як джерело милосердя для нас, уповаємо на Тебе.

Оголошення 10:00 Вівторок 0 152 Сьогодні у Львові презентують книгу про батьківщину Ісуса Христа У вівторок, 21 червня, у каплиці Розена відбудеться презентація одного з найповніших та найґрунтовніших українських видань присвячених культурі, історії, релігії та політичній ситуації Ізраїлю біблійних часів.  
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.