Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Тривають реколекції для священиків у Львівській семінарії
09:01 Четвер 0 283
18-11-2021, 09:01

Тривають реколекції для священиків у Львівській семінарії

З 15 по 18 листопада 2021 року у Вищій Духовній Семінарії в Брюховичах відбуваються реколекції для священиків. На запрошення архієпископа Мечислава Мокшицького провадить їх єпископ-помічник Вроцлавської архідієцезії Яцек Кіціньскі CMF.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.


У своїх конференціях реколектант наголосив, що кожний священик відповідаючи на заклик Христа має пам’ятати, що він вирушає за Ісусом і перше завдання священика — бути з Ісусом.


«Дорогі отці, цей час даний Богом, щоб слухати, розпізнавати та діяти! – сказав реколектант. – В цьому часі очікування приходу Спасителя маємо уподібнюватись до Нього. Бог покликав кожного з нас Любов’ю, щоб ми приносили плід життя вічного … Ісус кличе кожного на ім’я, а це означає, що Він знає кожного з нас. Кожний з нас для нього єдиний і неповторний. Він нас кличе, навчає, пояснює — і лише тоді посилає проголошувати Євангеліє, як свого часу вислав Апостолів. І ми маємо як успіхи, так і поразки у своєму служінні. Проте поразок чомусь більше. Чому? Бо ми забуваємо, що найперше завдання священика — бути з Ісусом, перебувати з Ним. А ми живемо часом-хроносом, нас поглинають поточні справи, буденність. І тому потребуємо реколекцій, які є часом, що зветься кайрос».


В реколекціях беруть участь 50 священиків Львівської архідієцезії, також присутні монахи з різних орденів та згромаджень. У четвер, на завершення, архієпископ Мечислав Мокшицький зустрінеться з учасниками реколекції, уділить їм благословення та спільно буде молитись під час Євхаристії.
 

Олександр Кусий
Новини з України 09:01 Вівторок 0 86 Перші обіти у Згромадженні сестер святого Йосифа де Сен-Марк 2 липня три новички сестер Святого Йосифа де Сен-Марк, після успішного завершення періоду приготування, стали офіційними членами Конгрегації. Мешко Одріка, Гофрик Юстина та Ханик Божена склали свої перші обіти Господу.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.