Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Процесія світла зі святими
13:01 Понеділок 0 288
8-11-2021, 13:01

Процесія світла зі святими

6 листопада 2021 року в реколекційному домі святого Йосифа, в с. Осиково, Житомирської області відбулася зустріч зі святими.
 Діти з парафій святого Марка м. Бердичів, смт. Гришковець та с. Осиково з радістю приймали дітей з м. Козятина, Вінницької області.


Зустріч розпочалася зі спільного знайомства. У спільноті святих добре почувався настоятель отець Андрій Ковалевський, який поділився з дітьми своїм досвідом життя з Богом. Отець дивився, як діти презентували своїх святих і заохочував дітей, щоб у своєму середовищі свідчили про Ісуса та таким чином розсіювали зерна святості.


Свята Матір Тереза з Калькутти, реліквії, якої діти мали змогу вшанувати, говорила що «ми є олівцями в руках Господа». Тому кожна дитина на згадку отримала такий олівець, який мав нагадувати відкритість на волю Господа.


Отець Андрій благословив кожного з нас на дорогу святості. Діти мали змогу цього дня молитися, гратися, вчитися жити у спільноті, а також шукати святості навколо себе.


На завершення, кожен учасник отримав цукерку з листом від святого. Одна дівчинка сказала, що: «святість є прекрасною, але дуже тяжко йти цією дорогою, тому що часом коли граєшся в телефоні, то не бачиш інших людей, котрі потребують твоєї допомоги».


Дякуємо Господу за цей день, за цих прекрасних дітей, в яких серце відкрите для Бога.


с. Марієтта Мікса CDC
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.