Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » День зосередження для «Дітей Божих»
12:01 Понеділок 0 305
19-04-2021, 12:01

День зосередження для «Дітей Божих»

17 квітня в Корчаку відбувся День зосередження для «Дітей Божих». Учасникам товаришували модератор отець Олег Сартаков та отець Сергій Каганович.
Разом із «Домашньою Церквою» з Житомира учасники переживали цей день в молитві та праці.

На початку нашої зустрічі, Андрій та Юлія Чупріни урочисто запалили свічку оази, як символ присутності Ісуса серед нас. Далі отець Сергій Каганович впровадив усіх учасників в медитаційно-молитовну частину, яка називається «намет зустрічі».

Потім діти, поділені на малі групи, разом з аніматорами роздумували над Словом Божим. Відповіддю дітей були листи, які вони написали до Ісуса.


Під час Святої Меси ці листи учасники склали в дар. Отець Олег Сартаков на проповіді пояснював, що світ, який нас оточує часто відповідає тим, що ми вносимо в нього.


Спільна праця після Служби Божої була прекрасним подарунком Господу за красу світу, який ми люди отримали від Нього. «Домашня Церква» разом з Оазою «Дітей Божих» та молоддю прибирали ліс, переносили каміння біля каплички, садили кущі та насолоджувались природою.


Закінчення дня було під час спільної агапи. Богу подяка за дари, які ми отримали під час зустрічі. І так, як сказала одна дівчинка Юля: «Світ дав нам Бог, і через світ Він до нас усміхається. Тому ми подаруємо Йому чистий світ».

с. Марієтта Мікса CDC

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.