Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа до в’язнів: ми всі робимо помилки, але потрібно підніматися
15:01 Вівторок 0 110
26-10-2021, 15:01

Папа до в’язнів: ми всі робимо помилки, але потрібно підніматися

Під час зустрічі з в’язнями та колишніми в’язнями, що прибули до Ватикану, Папа Франциск вислухав їхні свідчення та побажав їм, щоб їхній досвід був плідним і звільняючим.
Про це пише Vatican News.

У суботу, 23 жовтня 2021 року, в резиденції «Дім святої Марти» Папа Франциск зустрівся з групою в’язнів та колишніх в’язнів, що відбувають чи відбули покарання в пенітенціарних закладах італійських міст Васто (регіон Абруццо) та Термолі (регіон Молізе).

Вислухавши розповіді про нелегкий досвід своїх гостей, Святіший Отець записав відеопослання для них та для інших в’язнів, що не були присутні на зустрічі.

В цьому посланні він наголосив на важливість того, щоб завжди прямувати вперед, навіть у часи розгубленості, просячи, якщо потрібно, допомоги в інших. «І Господь дасть тобі можливість зробити перший крок», – підкреслив Папа, додаючи, що ми всі робимо помилки, «але важливо не залишатися у помилці». На завершення від побажав ув’язненим та колишнім ув’язненим, аби їхній досвід був плідним, «заразливим» та визволяючим, здатним відчиняти двері для інших.

Отець Беніто Джорджетта з Термолі, який супроводжував групу, поділився своїми враженнями від цієї зустрічі з Папою Франциском.

Священик зауважив, що Святіший Отець уважно слухав розповіді в’язнів і колишніх в’язнів про своє життя. Вражаючим було свідчення двох осіб, які після виходу з в’язниці заснували притулок для колишніх ув’язнених. За словами отця Беніто, це показує, що для декого перебування у в’язниці може стати місцем переродження.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.