Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа вальденсам: разом прямуймо до єдності дорогою свідчення
14:01 Понеділок 0 248
23-08-2021, 14:01

Папа вальденсам: разом прямуймо до єдності дорогою свідчення

Єпископ Риму привітав учасників Синоду Вальдійських та Методистських Церков Італії, що збирається на щорічну зустріч, яка відбуватиметься у змішаному форматі.
Про це пише Vatican News.

Папа Франциск молиться за те, щоб «усі християни докладали зусилля великодушно прямувати дорогою до повної єдності, з радістю свідчачи Євангеліє та поширюючи цінності справедливості, миру та солідарності», – читаємо в побажаннях, які Глава Католицької Церкви надіслав через кардинала П’єтро Пароліна учасникам щорічного Синоду Вальдійських та Методистських Церков Італії, який від 22 по 25 серпня 2021 року відбуватиметься в Торре Пелліче на півночі країни. В телеграмі, адресованій на ім’я єпископа Деріо Оліверо, який очолює Комісію з питань екуменізму й діалогу, зазначається, що Святіший Отець підносить до Господа Бога молитву прослави «за плідну відкритість та взаємне пізнання, що підтримують взаємини між вальденсами та католиками».

Після того, як минулорічну зустріч довелося скасувати через обмеження, пов’язані з пандемією, цього року синодальна зустріч відбуватиметься у змішаному форматі. Члени адміністративних комісій збираються у Торре Пелліче, натомість, синодальні делегати єднатимуться з ними за допомогою цифрової платформи. На порядку денному – свідчення Церков у пост-ковідний період, становище молоді, питання здоров’я та взаємин зі створеним світом, а також приготування до відзначення у 2032 році 500-річчя Синоду в Шанфоран, під час якого спільноти вальденсів приєдналися до Реформації.
Новини зі світу 16:30 Субота 0 304 У Хорватії відбувається зустріч генеральних секретарів єпископських конференцій Європи Зустріч розпочалась 30 червня та триватиме до 3 липня. Україну представляє єпископ Віталій Скомаровський, який є Генеральним секретарем при Конференції єпископату України.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.