Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Використовуймо медіа задля миру
09:01 Вівторок 0 293
4-05-2021, 09:01

Папа: Використовуймо медіа задля миру

Закликом використовувати медіа на користь миру Глава Католицької Церкви приєднався до Всесвітнього дня свободи преси.

Про це повідомляє Vatican News.

«Використовуймо всі засоби, які маємо, особливо, могутній інструмент медіа, для будування та зміцнення спільного добра. Стараймося застосовувати #MediaforPeace».

Повідомлення такого змісту з’явилося у Твіттері на офіційному дев’ятимовному аккаунті Святішого Отця в понеділок, 3 травня 2021 року, коли відзначався Всесвітній день свободи преси. Це відзначення відбувається під егідою ООН, згідно з рішенням Генеральної Асамблеї ООН, прийнятим 1993 року.

У цьогорічному посланні з нагоди Всесвітнього дня суспільних комунікацій, який Церква відзначатиме 16 травня на тему «Прийди і подивися». Комунікувати, зустрічаючи людей там, де вони перебувають, такими, якими вони є», Папа Франциск ділиться думками про те, що якісна комунікація вимагає «стертих підошв». За його словами, журналістика «як розповідь про дійсність» вимагає здатності «ходити туди, куди ніхто не ходить», прагнення побачити, цікавості, відкритості, захоплення…

У цьому контексті Глава Католицької Церкви наголошує на тому, що потрібно сказати «дякую» за мужність і труди численним професіоналам – журналістам, операторам, режисерам, які часто працюють з ризиком – за те, що сьогодні, наприклад, «знаємо про важкі умови переслідуваних меншин у багатьох частинах світу», за те, що були викриті «чимало зловживань і несправедливість щодо бідних і створіння», за те, що «розповідається про багато забутих війн».

«Було би втратою не лише для інформації, але й для всього суспільства та для демократії, якщо з забракло цих голосів: йдеться про збідніння нашої людяності», – стверджує Папа.
Новини з Ватикану 13:00 П'ятниця 0 83 «Оглядач вулиці»: ініціатива «L'Osservatore Romano», щоб дати голос невидимим Спеціальний проект Дикастерії в справах комунікацій, у здійсненні якого представники світу культури й журналістики співпрацюватимуть із бідними, виходитиме у світ щомісяця в першу неділю.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.