Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Шукаєш християнську музику?
14:22 Понеділок 0 696
24-08-2020, 14:22

Шукаєш християнську музику?

Музика наповнює внутрішній світ людини. Щодня бачимо тисячі людей, які йдуть вулицею, їдуть у транспорті та слухають у навушника свою улюблену музику. Залежно від настрою вона надихає, з музикою переживають усякі труднощі, хвилини радості та розчарування. 
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Люди щодня наповнюють свою внутрішню посудину якимось змістом. Але яким? Коли починаємо усвідомлювати, що слухаємо, який зміст має композиція, включається наша свідомість. Музика може бути знаряддям євангелізації. Добрі тексти засіюють добре зерно у нашому серці. Християнські тексти допомагають нам у пізнаванні правди про себе, але також про Бога, якого оспівують.

З благословення архієпископа Мечислава Мокшицького та під керівництвом о. Григорія Кіди записано паломницькі пісні, а збірка отримала назву «Вперед до Господа». У своренні взяла участь молодь Львівської Архідієцезії, а також інші талановиті особи з Польщі. Загалом створено 18 композицій. Реалізував, звів та опрацював усі записи Гжегож Гнат. Над музикою працювали Роман Муляр (барабани), Костянтин Баранюк (електрогітара, басгітара), Божена Рудь (басгітара), Наталя Сифун (віолончель), Пауліна Компановіч (фортеп’яно), Дам’ян Охалек (саксофон). Почуємо вокал у виконанні Ірини Рудь, Пауліни Компановіч, Магдалени Компановіч, Ядвіги Компановіч, Тані Гайдучок, Ірини Качмар, Христини Тимощенко, Андрія Богуцького. Ласкаво надали приміщення для запису о. Миколай Ліпітак та о. Як Нікель. Дякуємо Богу за всі таланти, а також за те, що поєднав таких чудових людей для реалізування цього проекту.
Отож, пропоную згадати час паломництва, які вирушають у різні санктуарії по всій Україні. Слухайте та рекомендуйте іншим!


Вперед до Господа, паломницькі пісні
Пісні: 1. Заспівайте Богу 2. Серць наших опоро 3. Тільки Ти, Господь 4. Любіть один одного (сл. та муз. о. Олександр Литвинюк) 5. Матінко кохана 6. У Твоїх очах (сл. та муз. о. Олександр Литвинюк) 7. Вітай, Богородице 8. О, Маріє, пргорни дітей (сл. та муз. о. Олександр Литвинюк) 9. Адонай 10. Славте, Бога неба 11. Більше віри (сл. та муз. Юлія Тимків) 12. Царюй (сл. та муз. Антоніна Плотнікова) 13. Ти – мій Господь 14. Пісенька паломників 15. Бо Христос – моє життя 16. Мій маленький вогнику 17. Богу я серце відкрию 18. Де Ти є? (сл. та муз. Ірина Рудь)

Дякуємо Господу Богу, за таланти, якими нас обдарував!
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.