Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Спільна молитва в намірі Білорусі. Запрошуємо сьогодні!
11:00 Вівторок 0 807
18-08-2020, 11:00

Спільна молитва в намірі Білорусі. Запрошуємо сьогодні!

Архієпископ Тадеуш Кондрусевич запрошує сьогодні, 18 серпня, представників різних конфесій та віросповідань до спільної молитви в намірі батьківщини.    
Як повідомляє КАІ, Голова конференції єпископату Білорусі митрополит Мінсько-Могильовський запрошує до спільної молитви в намірі батьківщини, яка переживає неспокійний час. О 19:00 (за київським часом) представники різних християнських конфесій, юдаїзму та ісламу зберуться у мінському костелі свв. Симона та Олени (відомий як "Червоний костел") на молитву в намірі перемоги правди, справедливості та миру в країні. Після цього митрополит звершить Святу Месу.  

Натомість о 20:00 (за київським часом) християни Європи єднатимуться у молитві "Отче наш" за мешканців Білорусі.  

Нагадуємо, Конференція єпископату України надіслала лист підтримки та запевнення у молитві за мирне вирішення ситуації у сусідній країні. 

Запрошуємо до спільної молитви! 

Зображення: Belsat
Оголошення 10:00 Вівторок 0 152 Сьогодні у Львові презентують книгу про батьківщину Ісуса Христа У вівторок, 21 червня, у каплиці Розена відбудеться презентація одного з найповніших та найґрунтовніших українських видань присвячених культурі, історії, релігії та політичній ситуації Ізраїлю біблійних часів.  
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.