Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » "Я ніколи так не вшановував Євхаристії, як того ранку"
13:30 Четвер 0 959
9-04-2020, 13:30

"Я ніколи так не вшановував Євхаристії, як того ранку"

Сьогодні, у Великий Четвер, у день встановлення таїнств Священства та Євхаристії, пропонуємо вашій увазі свідчення одного з семінаристів, що навчається у семінарії Товариства Католицького Апостольства (паллотини) в Олтажеві (Польща). Семінарія зараз на карантині, бо є вражені вірусом.  
«Мої Дорогі :)) Вітаю Вас усіх зі світу, який на сьогодні можу назвати одним словом - ізоляція. Вже три дня як перебуваю виключно в своїй кімнаті тому, що зараження вірусом торкнулося моєї духовної семінарії. На даний момент шестеро моїх співбратів - заражені. Багато часу потрібно на те, щоби поділитися всіма змінами, які відбулися. Поділюся лиш однією.

Визнаю, що це був один із найзворушливіших моментів мого життя.

О 10:00 отримую е-мейл: «Виставте тарілки перед своїми кімнатами, об 11:30 стійте за зачиненими дверима». Надходить 11:30. Стою за зачиненими дверима в масці. Чути голос. Священик йде коридором та тихо співає «Ісусе, довіряю Тобі». А я стою в масці та чекаю, коли пройде. Аж ось, чути дзвінок – це сигнал, що можу відчинити двері та забрати тарілку. На тарілці лежить Святе Причастя. Забрав Його в кімнату та вдивлявся. Дивився щонайменше хвилину. Боявся прийняти це Святе Причастя, прагнув лишити Його на тій тарілці й адорувати. Спожив Його і знаю одне: добре, що таке відбувається. Я ніколи так не вшановував Євхаристії, як того ранку. Нехай буде воля ТВОЯ. Ти знаєш, яка ... Закриваю двері, вдягаю маску і чекаю за дверима, що знову постукаєш і знову будеш, ніби непомітний на цій великій, щойно вимитій тарілці... »

Семінарист Павел Строєвський SAC

Зображення: Loyola press

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Свідчення 17:30 П'ятниця 0 209 Далеко і водночас близько коло святого Папи Йоана Павла ІІ 18 травня відзначатимемо 100 річницю від народження святого наших часів - Папи Йоана Павла ІІ. Отець Рафаїл Мишковський OCD, хранитель Всеукраїнського санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію, ділиться своїми спогадами про понтифіка.