Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Чисте серце? Сім порад для Тебе!
13:34 Четвер 0 1 085
2-04-2020, 13:34

Чисте серце? Сім порад для Тебе!

Якщо ви з дівчиною\хлопцем вирішили дотримуватись дошлюбної чистоти, то ці 7 порад для вас!
По-перше, у справі «чистоти» (це також стосується боротьби з будь-яким гріхом) варто уникати нагоди до гріха. Тому, можливо, варто дещо змінити у своїй поведінці.

Сучасний світ вважає, що переспати з кимсь є чимось більш «нормальним», ніж утриматитись від цього. Тому, аби відрізнятись від світу, потрібно прийняти «залізне» рішення. Однак основою «політики чистоти» хай буде повага до моєї дівчини\хлопця та уникання провокування до гріха.

Перераховані пункти – це не правила, а поради. Ці поради допоможуть уникнути помилок, про які потім можна жалкувати. Тож:

1/Не ночуйте в одній кімнаті з особою протилежної статі, нічні поїздки здійснюйте у товаристві інших людей, не вдвох.

2/Встановіть для себе «комендантську годину» і будьте відповідальні за інших людей для її дотримання.

3/Розкажіть про свої плани одне одному про те, як збираєтесь разом дотримуватись чистоти до шлюбу. З’ясуйте, що могло би бути важким для вас, моліться у цьому намірі.

4/Обмежте до мінімуму фізичні дотики одне до одного. Загалом – уникати дотиків до тіла нижче шиї і вище колін – мудре рішення.

5/Перебуваючи разом, уникайте, аби лягати поряд одне з одним.

6/Розпізнавайте будь-які потенційно важкі ситуації, не допускайте або змінюйте їх. Можливо, варто прийняти рішення не дивитись разом романтичних фільмів.

7/Якщо ви достатньо дорослі, то невдовзі одружитесь. Навіщо чекати роками, якщо ви знаєте, що хочете бути разом? Однак пам’ятайте про ваш вік і звертайте увагу на поради тих, хто вас знає і любить. 18 або 19 років може бути занадто молодим віком для укладення шлюбу, а можливо, і ні. Все залежить від вашої зрілості. Поради батьків, друзів та духовних осіб вам у цьому допоможуть.  

Нагадуємо, покровителями чистоти вважають Пресвяту Діву Марію, св. Йосифа, св. Марію Ґоретті, св. Марію Магдалина.  
 
Молитва про чистоту серця

Господи Боже, не надіючись на свою праведність, а покладаючись повсякчасно лише на Твого возлюбленого Сина, мого Відкупителя, Ісуса Христа, прошу Тебе: заради Нього прости мої гріхи. Серце чисте дай мені і дух праведний віднови в мені. Очисти мій розум від усяких злих бажань. Вижени з мого серця всю жадіб- ність і заздрість, всю злість і ненависть, усю гордість і марнославство. Сповни мою душу любов’ю до Тебе і духом служіння усім людям. Даруй мені сили чинити опір спокусам і їх перемагати. Зодягни мене в шати праведності, які Ісус вистраждав для мене на Голгофі. Спонукай мене зростати в благодаті перед Тобою і примножувати добрі діла впродовж усього мого життя. Через Христа, Господа нашого. Амінь. (з молитовника "Щоденно з Богом")

За матеріалами CNL

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
18:26 Вівторок 0 76 Дитина – чутлива частина сім’ї: своєю поведінкою вона транслює те, що там відбувається, – дитячий психолог Консультація психолога у зв’язку із якимись проблемами дитини видається на сьогодні більш поширеним кроком, ніж візит до такого спеціаліста дорослої людини.  Безперечно, такий крок правильний і похвальний з боку батьків. Інша річ, що неадекватна поведінка дитини часто є дзеркалом проблем дорослих і окремої сім’ї. Тому дитячий психолог, певною мірою, корисний і самим батькам – зокрема, щоб працювати над цими проблемами спільно. Про цю роботу у програмі «Психологічна порадня» розповідає Ірина Холод – дитячий психолог у школі, фахівець Центру психічного здоров’я Шпиталю Шептицького.
Сім'я, батьки й діти 17:15 Вівторок 0 266 5 чудових речей, які Біблія говорить по здоров'я Здоров’я часто сприймається як належне, поки людина його не втрачає. Багато хто витрачає гроші, щоб підтримувати себе у формі, купувати правильну їжу і вести здоровий спосіб життя. Коли ми погано почуваємось, то це впливає на те, що ми робимо, як ми думаємо, а в деяких випадках навіть може змінити життя. Біблія багато говорить про здоров’я, а також про нашу потребу в зціленні.