Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Спомин усіх померлих вірних у Харкові
10:53 Понеділок 0 138
4-11-2019, 10:53

Спомин усіх померлих вірних у Харкові

2 листопада, на Меморіалі жертвам тоталітаризму в харківському лісопарку, апостольський адміністратор Харківсько-Запорізької дієцезії єпископ Станіслав Широкорадюк у співслужінні з деканом о. Анатолієм Клаком МІС та священниками Харківського деканату, відправив Святу Літургію за полеглих. 
Про це повідомляє Харківсько-Запорізька дієцезія.

Серед присутніх були Генеральний Консул Республіки Польща у Харкові пан Януш Яблонський, представники дипломатичного корпусу, Полонії Харкова, сестри-монахині та віряни.


«Молитися за всіх загиблих на цій землі – наш християнський обов’язок», – наголосив у проповіді єпископ Станіслав. Він згадав також жертв голодомору 1932‑33 років, політичних репресій 1937 року та Волинської трагедії. «Причиною цих та інших подій стали людські гріхи». Повторюючи слова з Євангелія про воскресіння Ісусом Лазаря, єпископ зауважив, що «якби Ісус був там, не було б цих жертв і трагедій. Але тоді Бога витіснили із суспільного життя цілої держави. Його розіп’яли у цих мільйонах невинних людей. І це вчинили людські гріхи. (…) Та як Господь Ісус воскресив Лазаря, так Він воскрешає зараз цілі народи до нового життя в любові. Ми також віримо, що Христос знову прийде, щоб воскресити всіх, хто на Нього надіється. Він прийде, не спізниться», – закінчив єпископ Станіслав.


Усі учасники жалобних урочистостей вшанували пам’ять загиблих у харківському лісопарку та в інших місцях світу молитовною процесією. 
Також у цей день Святі Меси за померлих та процесії відбулись на 17‑му та Слобожанському цвинтарях, які належать до парафії святого Вікентія де Поля, та на Олексіївському цвинтарі, що розташований на терені парафії Святого Сімейства.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 14:08 Понеділок 0 361 Урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у Бердичеві У неділю, 8 грудня, відбулося храмове свято парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, яка діє при Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія у Бердичеві.