Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Присяга міністрантів у Рахові на Закарпатті
13:50 Субота 0 87
17-11-2018, 13:50

Присяга міністрантів у Рахові на Закарпатті

11 листопада 2018 року в житті юнаків ціпцерайського (передмістя Рахова) та рахівського храмів сталася важлива подія: їх урочисто приймали в міністранти. Хвилювалися батьки та хлопці-кандидати. 
Під урочисті звуки органу до храму ввійшов настоятель отець Ласло Микуляк у супроводі міністрантів та кандидатів до міністрування. Перед присягою майбутніх міністрантів отець виголосив невелику промову: «Ми живемо у світі, де, на жаль, надзвичайно мало часу випадає для того, щоб зупинитися, трошки перевести дух… Адже добре слово чи усмішка може зробити гарним, щасливим день іншої людини. Чого ми можемо навчитись у святого Мартина? Можемо навчитися, як треба приймати Божу благодать і, прийнявши Господа, любити одне одного, жити на славу Божу і на користь одне одному».


Після промови кандидати склали присягу на служіння Господові й виконання обов’язків і просили заступництва у святого Тарцизія, покровителя міністрантів. Старші міністранти допомогли кандидатам одягти освячені комжі, і нове покоління з гордістю приступило до міністранських обов’язків.


Наприкінці Меси нові міністранти дякували Господові за опіку, отцю Ласлу за мудрі слова, батькам – за терпеливість і витривалість. Після Літургії настоятель запросив усіх міністрантів продовжити святкування смачною піцою.

Елла Сойка, Мукачівська дієцезія

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий