Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Родина Корчинських про участь у Всесвітній зустрічі сімей: це велика честь представляти Україну
11:00 Середа 0 176
22-06-2022, 11:00

Родина Корчинських про участь у Всесвітній зустрічі сімей: це велика честь представляти Україну

Їхня Батьківщина – Україна, вони живуть у Польщі, а зараз вирушають до Рима на Х Всесвітню зустріч сімей, яка розпочинається 22 червня. Володимир і Тетяна Корчинські очікують народження своєї дев’ятої дитини. «Допомога Україні постачанням зброї – це добре, але найголовніше – це молитва. Бог може зробити диво в будь-який момент», – говорить Володимир Корчинський.
Нещодавно Володимир Корчинський повернувся з України. Він возить туди гуманітарну допомогу. Зізнається, що його життя змінив досвід участі в Майдані, де в лютому 2014 року було вбито проєвропейських демонстрантів силами проросійського президента Віктора Януковича. «Ці події докорінно змінили мій підхід до всього, в тому числі й до сім'ї», – згадує Володиимр Корчинський. Тоді на першому місці були робота та обов’язки. «В той час й почалися зміни. Ми зрозуміли, що найголовніше для нас – це сім’я. Не можна, щоб дитину виховували чужі люди, потрібна близькість, власний приклад і любов. Ніхто і ніщо не замінить цього», – зазначив він.

«24 лютого я був готовий на все. Практично наступного дня я поїхав в Україну з гуманітарною допомогою. Мене дуже тягне в Україну, я хочу бути там і служити людям», – зізнається Володимир Корчинський.

До участі на Всесвітній зустрічі родин, родину Корчинських запросив о. Лешек Крижа, директор Групи допомоги Церкві на Сході Конференції єпископату Польщі. Подружня пара наголошує, що сам від’їзд і можливість проголосити молитву за мир є для них благословенням, але також й завданням. «Можливість представляти там Україну, бути з родинами з усього світу та молитися за мир в Україні – це велика честь для мене і для моєї родини (...) Бог може зробити диво у будь-який момент, може навернути Росію», - говорить Корчинський.

Незважаючи на досвід російської агресії щодо власної країни, Корчинські не втрачають надії – просять і дякують. Просять молитви і при кожній нагоді дякують за підтримку, яку поляки надають їм та їхнім співвітчизникам, що переживають війну.

Папа Франциск прийматиме Х Всесвітню зустріч сімей у Римі. Святіший Отець привітає учасників заходу вдень 22 червня в Залі Павла VI, а в суботу, 25 червня, відслужить Месу на площі Святого Петра. У програмі римської зустрічі також заплановані Фестиваль сімей, душпастирський конгрес, а також конференції, присвячені життю католицьких сімей, завданням батьків та подружній любові. Всесвітня зустріч сімей відбудеться з річним запізненням, через пандемію.

Фото: особистий архів родини Корчинських
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.