Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Зустріч духовенства Мукачівської дієцезії
17:00 Вівторок 0 149
21-06-2022, 17:00

Зустріч духовенства Мукачівської дієцезії

20 червня у Мукачеві відбулася виняткова зустріч духовенства дієцезії, котру очолив Апостольський адміністратор єпископ Микола Лучок.
Про це повідомляє Мукачівська дієцезія.

Конференцію про літургію виголосив гість зустрічі – отець Ян Щих, доктор літургіки і викладач цього ж предмету Київсько-Житомирській семінарії у Ворзелі. Опісля отець Ян відповідав на питання по темі конференції.

Кульмінацією одноденної духовної віднови стала Свята Меса у кафедральному соборі, де було пережито на практиці те, що слухали.

Під час якої Слово Боже виголосив єпископ Микола Лучок. Зокрема він, цитуючи Євангеліє дня роздумував над закликом Ісуса «не судіть». «Над цією вказівкою можу працювати щодня,» – сказав єпископ. Адже осуджуючи когось беремо на себе роль Бога. Більше того, саме тоді даємо простір, щоб осуджували нас. Тож треба бути уважнішим радше до «свого ока», до колоди у власному оці, аніж до тих скалок, що помічаємо у оці ближніх.

Подібні одноденні духовні віднови раніше проводилися щомісяця, але через пандемію відбувалися не так регулярно.

І ця червнева зустріч стала можливістю зробити оголошення щодо планованих подій та змін, а також єпископ Микола заохотив, щоб служачи своїм парафіянам та переселенцям, котрі ще продовжують проживати у різних місцях та осередках на території дієцезії, духовні отці подбали і про власний відпочинок. Адже літо, котре лише почалося має особливий план служіння – це стосується організації таборів або ж інших видів праці з дітьми, молоддю та сім’ями.
Новини з України 11:00 Вівторок 0 77 Відбулось паломництво до Божої Матері Зцілення Хворих 2 липня 2002 року, в архідієцезіальний День молитви за хворих та працівників служби охорони здоров’я, відбулося ІІ паломництво до санктуарію Божої Матері Зцілення Хворих, що у Тартакові на Львівщині.Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.