Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Кардинал Долан: «Я захоплений життєстійкістю українців»
11:00 Середа 0 213
4-05-2022, 11:00

Кардинал Долан: «Я захоплений життєстійкістю українців»

2 травня до Львова прибув кардинал Тімоті Долан. Його супроводжував архієпископ, митрополит Львівський Мечислав Мокшицький. Вони відвідали осередки для біженців на території Львова та околиць, якими опікується Католицька Церква, поспілкувалася з людьми, які у цих осередках проживають.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.


Так кардинал Тімоті Долан відвідав парафію св. Йоана Павла ІІ у Сокільниках, а також колишній монастир францисканців-реформатів у Раві-Руській неподалік кордону України з Польщею, де Карітас-Спес Львівської архідієцезії зараз приймає сім`ї вимушених переселенців з охоплених війною територій — Харківщини, Київщини та Маріуполя.

 
Також тут приймають і розподіляють гуманітарні вантажі, які транспортують до найгарячіших точок на мапі України.


Також кардинал Тімоті відвідав один із найбільших осередків прийому та розподілення біженців у Львівській архідієцезії – паломницький дім Блаженного Якова Стрепи у Брюховичах. Цей осередок не лише надає прихисток та їжу вимушеним переселенцям, але також надає психологічну та медичну допомогу, організовує дозвілля для дітей та підлітків на час перебування, а також допомагає із виїздом за межі країни на час війни. 


Кардинал Долан відвідав будинок Митрополичої курії, мав коротку зустріч із семінаристами у Брюховичах та співбратами Лицарями Колумба на чолі з Національним делегатом Ордену Лицарів Колумба в Україні Юрієм Малецьким.


«Я думав, що приїду в Україну і побачу велике пригнічення, депресію. Так, я бачу сум і біль через війну і я пригнічений цим, але я захоплений життєстійкістю, надією і солідарністю українців», – підкреслив кардинал під час свого візиту у Львові.

Новини з України 09:01 Вівторок 0 85 Перші обіти у Згромадженні сестер святого Йосифа де Сен-Марк 2 липня три новички сестер Святого Йосифа де Сен-Марк, після успішного завершення періоду приготування, стали офіційними членами Конгрегації. Мешко Одріка, Гофрик Юстина та Ханик Божена склали свої перші обіти Господу.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.