Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » В Україні зніматимуть фільм про російсько-українську війну
16:30 Четвер 0 407
7-04-2022, 16:30

В Україні зніматимуть фільм про російсько-українську війну

Команда, що працювала над стрічкою «Вірити» розпочинає підготовку до створення документального фільму про війну 2022 року. Триває пошук охочих взяти участь у новому проєкті. 
У вересні 2021 року в українському прокаті з'явилась стрічка «Вірити». Над її створенням працювали Згромадження Місіонерів Облатів в Україні, католицьке телебачення EWTN Україна та команда на чолі з режисером Артемом Шеметом. 

Команда не зупиняється на одному фільмі, а хоче зняти документальну картину про реалії теперішньої війни в Україні. На даному етапі триває пошук партнерів, які прагнуть долучитися до створення фільму

Можливо Ви журналіст, волонтер, ведучий на радіостанції, директор підприємства, шеф-редактор, водій або бажаєте допомогти в будь-який спосіб!

Якщо хочете взяти участі у створенні нового фільму, пишіть або телефонуйте: Ігор Качур 099 909 74 20 (продюсер)

Оголошення 10:00 Вівторок 0 152 Сьогодні у Львові презентують книгу про батьківщину Ісуса Христа У вівторок, 21 червня, у каплиці Розена відбудеться презентація одного з найповніших та найґрунтовніших українських видань присвячених культурі, історії, релігії та політичній ситуації Ізраїлю біблійних часів.  
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.