Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Паломництво миру: Папа в липні здійснить подорож до Конго та Південного Судану
11:02 П'ятниця 0 279
4-03-2022, 11:02

Паломництво миру: Папа в липні здійснить подорож до Конго та Південного Судану

У Ватикані оприлюднені дати 37-ї Апостольської подорожі Папи Франциска, що охопить землі, що страждають від насильства та тероризму.

Про це пише Vatican News.

Крім візиту на Мальту, що запланований на початку квітня, Папа Франциск цього року здійснить принаймні ще одну Апостольську подорож, знову відвідуючи Африку. Як повідомила прес-служба Апостольського Престолу, від 2 до 5 липня 2022 року Святіший Отець відвідуватиме Демократичну Республіку Конго, де побуває в містах Кіншаса та Ґома, та від 5 до 7 липня – Південний Судан, зупинившись у місті Джуба. Програма візитів, які відбуваються на запрошення місцевої цивільної та церковної влади, буде оприлюднена пізніше.

Про можливість подорожі на конголезьку землю Папа Франциск говорив у деяких інтерв’ю, даних минулого року. Бажання здійснити такий візит продиктоване, насамперед, прагненням принести мир на землю, що вже тривалий час страждає від спалахів насильства та терактів.

Наміром здійснити подорож до Південного Судану, що мала би відбутися в екуменічному ключі, Папа Франциск поділився, відвідуючи в лютому 2017 року англіканську спільноту Риму. Він сказав, що вивчається можливість подорожі до цієї країни, що вже шість років страждала від громадянської війни. Вона мала би відбутися разом з главою Англіканської Співдружності Джастіном Уелбі. Саме англіканці становлять у країні більшість населення, а католики, яких приблизно чотири мільйони, – третину. Здійсненню наміру завадила ескалація насильства. Незабутнім є також жест Папи Франциска, який у квітні 2018 року запросив політичних і релігійних лідерів країни на реколекції до Ватикану, по завершенні яких став навколішки та поцілував стопи представників влади й опозиції, наголошуючи на блаженстві миротворців.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.