Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Онлайн-асамблея Папської Ради у справах культури
13:01 Вівторок 0 215
9-11-2021, 13:01

Онлайн-асамблея Папської Ради у справах культури

«Віртуальна» пленарна зустріч, під час якої розглядається гуманізм і виклики, що стоять перед ним сьогодні, завершиться 23 листопада, коли очікується звернення Папи Франциска.
Про це пише Vatican News.

Беручи до уваги ситуацію, що склалася в світі з огляду на пандемію, щоби уможливити участь всіх 30 членів та 33 радників, Папська Рада в справах культури вирішила провести свою пленарну асамблею виключно в онлайн-режимі. Про це йдеться в комюніке цього відомства Римської Курії, присвяченому цьогорічній зустрічі, тема якої «Прямуючи до необхідного гуманізму».

Метою обговорення є дослідження величі Ренесансного гуманізму, аналізуючи його з точки зору трьох аспектів, як час, ідентичність і трансцендентність.

В той час, як участь у робочих сесіях зарезервована для членів і радників дикастерії, матеріали будуть оприлюднені на сайті www.cultura.va. Праці розділені у трьох блоках.

Під час першого, що відбувся 5 листопада, було розглянуто коріння Гуманізму, порівнюючи греко-римську та єврейсько-біблійну антропологічні моделі, їхню зустріч і взаємозбагачуючий діалог, які дали початок гуманізмові, типовому для західної культури.

Друга сесія, що розпочнеться 12 листопада, зосередиться на викликах сьогодення, що стоять перед гуманізмом.

Врешті, завершальним етам пленарної асамблеї стане загальна зустріч, що відбудеться 23 листопада, під час якої до учасників за посередництвом відеопослання звернеться Папа Франциск.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.