Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа про події в США: Насильство завжди автодеструктивне
17:01 Неділя 0 406
10-01-2021, 17:01

Папа про події в США: Насильство завжди автодеструктивне

Глава Католицької Церкви молиться за загиблих під час штурму Когресу США та закликає владу й населення до високого почуття відповідальності, ввіряючи всіх під опіку Непорочнозачатої Діви Марії.
Про це пише Vatican News.

«Дорогі брати й сестри, сповнене любові вітання скеровую до народу Сполучених Штатів Америки, приголомшеного нещодавнім штурмом Конгресу. Молюся за тих, які втратили життя: п’ятеро втратили його в цих трагічних подіях», – сказав Папа Франциск, промовляючи після молитви «Ангел Господній» у неділю, 10 січня 2021 року.

Коментуючи події, що трапилися 6 січня у Вашингтоні, він підкреслив, що «насильство завжди є автодеструктивним», з ним «нічого не здобувається», але «багато втрачається».

«Закликаю державну владу та все населення підтримувати високе почуття відповідальності з метою втихомирити душі, підтримати національне примирення та захистити демократичні цінності, вкорінені в американському суспільстві», – сказав він, побажавши:
«Нехай же Непорочнозачата Діва Марія, Покровителька Сполучених Штатів Америки, допоможе підтримувати живою культуру зустрічі та піклування як магістраль, що веде до будування разом спільного блага, з усіма, які проживають на цій землі».
Новини з Ватикану 13:45 Неділя 0 135 Папа: «Далі молімося за мир в Україні та в усьому світі» Папа Франциск побажав, аби криза, спровокована війною в Україні, стала викликом для мудрих державних мужів у будуванні миру, що ґрунтується не на рівновазі озброєнь і страхові, але на взаємній пошані між народами і цивілізаціями.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.