Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Останні дні показу «Католицизму» у Львові
12:00 Понеділок 0 504
4-01-2021, 12:00

Останні дні показу «Католицизму» у Львові

Що таке католицизм? Двотисячолітня традиція? Світогляд? Спосіб життя? Таїнство? Єпископ Роберт Еммет Баррон, знаний американський проповідник, письменник і богослов, відповідає на ці та інші запитання, прагнучи осягнути суть християнської віри.
Завдяки блискучій роботі кінематографістів та одному з найхаризматичніших проповідників у сучасній Католицькій Церкві єпископові Робертові Баррону, правда, добро і краса католицької віри були представлені у десятисерійному документальному фільмі «Католицизм».

ТРЕЙЛЕР

Вирушайте у подорож з єпископом Робертом у понад 50 локацій у 15 країнах світу: від священних земель Ізраїлю до живого серця Уганди, від славних святинь Європи до вулиць Мехіко, Калькутти та Нью-Йорка. Пізнавайте глибину і зміст християнської благовісті, торкніться духовних і мистецьких скарбів християнської культури.

«Сила цього кіно в тому, що воно катехитичне і євангелізаційне. Мене підкупив Баррон - він не проповідує про Христа, він розказує так, ніби ось щойно сам зустрів Живого Бога і йому іноді аж слів бракує, щоб поділити тим, Хто це і як це. І це чіпляє. Плюс, як кажуть фахівці, фільм знято на найвищому рівні сучасного кінематографа - а це ти відчуваєш в кожному кадрі і звукові», - ділиться своїми враженнями Світлана Бабинська з видавництва «Свічадо». 

В рамках прем'єри та виходу в світ українськомовної версії «Католицизму» глядачі мають унікальну нагоду побачити дві серії з циклу на широкому екрані до 6 січня включно у львівському Кінопалаці «Коперніка»

Для зацікавлених можна замовити книгу або фільм «Католицизм» - замовлення тут.  

Зображення: Фейсбук сторінка Климентії Луків 


Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.