Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Нові кандидати та міністранти в Буську
11:34 Вівторок 0 77
5-09-2017, 11:34

Нові кандидати та міністранти в Буську

У неділю 3 вересня 2017 p. кількість церковної прислуги у парафії святого Станіслава у місті Буськ Львівської області збільшилась.

Двоє молодих хлопців: Андрій Федірко і Віталій Кісер отримали білі комжі та склали обітниці, що від сьогодні протягом цілого року вони намагатимуться сумлінно готуватися, аби у майбутньому стати міністрантами.Бажаємо молодим кандидатам витривалості в їх намірах та радості від служіння Господу Богу при вівтарі.
Тогож самого дня Вівтарна Служба нашої парафії св. Станіслава у Буську поповнилась чотирма новими членами. Максим Харитон, Влас Андрійченко, Юстим Андрійченко та Тимчина Давид склали урочисту присягу Міністранта. Після посвяти і благословення, хлопці активно асистували під час Євхаристії.
Джерело: busk.saletyni.org

По темі:
Обжинки в Стрілецькому біля Мостиськ
VII зустріч молоді в Лановичах
Деканальний день дитини в Таврійську

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:56 Середа 0 60 Проповідь архієпископа Мечислава Мокшицького під час Святої Меси у базиліці Матері Божої Фатімської у Фатімі на завершення Всеукраїнського паломництва

Улюблені Брати і Сестри !

Древня християнська традиція говорить, що Бог посилає кожну людину на світ, з спеціальним посланням, яке вона має сповістити, спеціальною піснею, яку вона має заспівати, спеціальним актом любові який має звершити. Ніхто інший не може сповістити довіреного нам послання, заспівати нашу унікальну пісню або звершити довірений нам акт любові. Кожен з нас повинен це вчинити сам.