Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Кардинал Фаррелл: Папа дає приклад того, як приймати обмеження віку
10:01 Четвер 0 107
12-05-2022, 10:01

Кардинал Фаррелл: Папа дає приклад того, як приймати обмеження віку

Під час презентації Послання Папи Франциска на Всесвітній день дідусів, бабусь і похилих віком Префект Дикастерії в справах мирян, сім’ї та захисту життя поділився думками про приклад Святішого Отця для всіх літніх людей.
Про це пише Vatican News.

«Можу тільки повторювати за Папою: страждаю і плачу, коли думаю про страждання в Україні», – сказав кардинал Кевін Фаррелл, Префект Дикастерії в справах мирян, сім’ї та захисту життя, який у вівторок, 10 травня 2022 року, взяв участь у представленні Послання Папи Франциска на Всесвітній день дідусів, бабусь і похилих віком, що відбулося у ватиканському прес-центрі. Під час презентації не забракло згадки і про літніх людей в Україні, зокрема, тих самотніх, які не змогли евакуюватися з небезпечних районів.

Кардинал Фаррелл, серед іншого, теж звернув увагу на приклад, який старшим людям подає Папа Франциск, зокрема, в ці дні, коли дедалі дошкульнішими стають проблеми зі здоров’ям. «Папа мириться з обмеженнями, з якими сьогодні зустрівся, приймає їх з великим серцем», – сказав він, додаючи, що це є прикладом для нас усіх: ми не повинні соромитися того, що з віком сили слабнуть, а разом з ними – можливості для активної участі в суспільному житті.

Водночас, за словами Префекта Дикастерії в справах мирян, Святіший Отець показує, що незважаючи на фізичні обмеження, що випливають з віку, він не збирається зупинятися. «Кожному з нас він таким чином передає послання, що хоч у літньому віці і мусимо змагатися з різнорідними обмеженнями, то повинні, однак, прямувати вперед і робити все те, що в наших силах. Святіший Отець, – сказав кардинал Кевін Фаррелл, – це чудовий приклад для всіх людей похилого віку. Той факт, що цими днями він через біль у коліні пересувається на інвалідному візочку, не означає, що він відмовляється від своїх щоденних обов’язків. Практично щодня він проводить аудієнції, зустрічається з людьми та розмовляє з ними так само, як і місяць тому. Життя прямує далі. І Папа Франциск саме це хоче сказати всім літнім людям».
Новини з Ватикану 13:01 П'ятниця 0 75 Кардинал Паролін: після місії архієпископа Ґаллаґера оцінимо шанси візиту Папи до Києва Після завершення місії архієпископа Пола Річарда Ґаллаґера, секретаря у справах стосунків Апостольського Престолу в Україну буде розглянуто можливість продовження спроб перемовин чи буде заплановано візит Папи до цієї країни.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.