Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа до прочан у соборі Святого Петра: захищати жертви насильства
09:01 Четвер 0 93
25-11-2021, 09:01

Папа до прочан у соборі Святого Петра: захищати жертви насильства

Папа Франциск привітав паломників, які прибули на загальну аудієнцію, але не потрапили до зали Павла VI, де відбулася основна частина події, а очікували на нього в соборі Святого Петра.
Про це пише Vatican News.

Загальна аудієнція з Папою Франциском у середу, 24 листопада 2021 року, мала незвичну форму: вона складалася з двох частин. Оскільки в залі Павла VI у Ватикані не було достатньо місця для всіх прочан, частина з них зустрілася з Папою Франциском в соборі Святого Петра.

Подяка за свідчення Церкви, що виходить назовні

Папа звернувся з привітальним словом до представників католицького руху «La Famiglia Vincenziana», що об’єднує згромадження та спільноти, які ґрунтують свою діяльність на духовності святого Вінкентія де Поля. Єпископ Риму подякував їм за Марійське паломництво, яке вони організували в різних регіонах Італії. «У ці місяці пандемії ваша місія принесла надію, дозволивши багатьом відчути Боже милосердя, – підкреслив він. – Мої думки линуть, зокрема, до самотніх, хворих у лікарнях, тих, хто перебуває у в’язницях, в притулках для біженців та на екзистенційних периферіях. Дякую вам за те, що ви свідчите стиль «Церкви, що виходить назовні», яка охоплює всіх, починаючи з виключених і марґіналізованих. Надалі прямуйте цим шляхом і дедалі більше відкривайтеся на дію Святого Духа, Який дарує силу, щоб мужньо звіщати новизну Євангелія».

Приклад святого Йоана Павла ІІ

Вітаючи паломників Асоціації імені Йоана Павла ІІ» з італійського регіону Апулія, Святіший Отець закликав їх «наслідувати приклад цього святого Папи й докладати зусиль для того, щоб зрозуміти й прийняти Божу любов, джерело й причину нашої справжньої радості».

Спонукати суспільство прислухатися до жертв насильства

Наступник святого Петра звернувся також до членів Італійської асоціації жертв насильства, дякуючи їм за допомогу тим, хто зазнав жорстокого поводження та переживає неспокій та труднощі. «Завдяки своїй важливій діяльності, – наголосив він, – ви сприяєте побудові справедливішого та солідарнішого суспільства. Нехай ваш приклад надихає всіх докладати нових зусиль для того, щоб жертви насильства були захищені, щоб їхні страждання були взяті до уваги та вислухані».
Новини з Ватикану 14:01 Вівторок 0 107 «I am Church»: ватиканська кампанія на підтримку людей з інвалідністю У Ватикані відбулася презентація Послання Папи Франциска на Міжнародний день людей з інвалідністю, під час якої представлено спеціальну ініціативу Дикастерії в справах мирян, сім’ї та захисту життя.